Agenas team

13.03.2010 - Představení nového ročníku

Ve čtvrtek 11. března 2010 představili zástupci AGENAS TEAMU autoklubu v AČR Javorník nový ročník seriálu SHOCK CUP 2010 Mistrovství České republiky v off road tech trialu. Tisková konference se uskutečnila v prostorách firmy významného partnera seriálu, společnosti TOP Servis - Holan s.r.o. v Praze.


zleva: Ing. Ratib Nammura, zástupce generálního sponzora, Oldřich Janků, ředitel seriálu SHOCK CUP, Vladimír Holan, hlavní sponzor.

Setkání se kromě zástupců AGENAS TEAMu autoklubu v AČR Javorník, hlavního pořadatele seriálu závodů SHOCK CUP v off road tech trialu, zúčastnili i zástupci generálního sponzora seriálu, Ing. Ratib Nammura, spolumajitel společnosti Al-Namura, spol. s r.o., Praha a pan Tomáš Kočí, zástupce společnosti Al-Namura, zástupce hlavního sponzora seriálu pan Vladimír Holan, majitel společnosti TOP Servis - Holan s.r.o. Společnost Al-Namura je výrobcem energtického nápoje Big Shock!, od kterého byl odvozen název seriálu.

Na tiskové konferenci představili pořadatelé nové logo seriálu SHOCK CUP:

 

Představeno bylo také nové logo pořadatele AGENAS TEAMu autoklubu v AČR Javorník:

 

Přítomné seznámil ředitel seriálu závodů SHOCK CUP a předseda AGENAS TEAMu autoklubu v AČR Javorník, pan Oldřich Janků,  s připravovaným třetím ročníkem seriálu, který se pojede jako mistrovství České republiky v off road tech trialu. Seriál čeká třetí ročník, ročník, který bude v mnohém jiný než ročníky předchozí. Pravidla závodu prošla rozsáhlou aktualizací, při které organizátoři vycházeli ze zkušeností z předcházejících dvou ročníků. Tou nejpodstatnější změnou je, že seriál SHOCK CUP bude mít v roce 2010 celkem pět závodů a do celkového hodnocení seriálu budou započítávány všechny závody.

SHOCK CUP je seriál amatérských automobilových závodů v terénu, které jsou určeny pro sériová vozidla konstruovaná pro jízdu jak na silnici, tak v terénu. Jsou zaměřeny pro širokou veřejnost vlastnící tyto automobily s cílem organizovat pro tuto kategorii motoristů možnost závodění v lokalitách k tomuto druhu sportu určených, zabránit tak ježdění ve volné přírodě a tím přispět k ochraně životního prostředí.

SHOCK CUP je seriál závodů v off Rrad tech trialu. Off road tech trial jsou specificky ukládané terénní zkoušky zručnosti pro vozidla s pohonem 4x4 do 3,5 tuny na uzavřené dráze. Mají za účel vyzkoušet si zacházení s vozidlem v terénu, proto mají velkou provozně výchovnou hodnotu. V rámci závodů bude poskytnutý prostor i pro volné ježdění pro ty účastníky, kteří se neodváží pro závod v Off Road Tech Trialu, kdy si mohou vyzkoušet svoje řidičské umění a ovládání svého vozu v terénu.

Vedení AGENAS TEAMu autoklubu v AČR Javorník touto cestou děkuje panu Vladimíru Holanovi za umožnění konání tiskové konference k 3.ročníku SHOCK CUPu 2010 v areálu jeho společnosti, jeho podílu na přípravě akce a zajištění občerstvení pro účastníky.

autoři fotografií: David Janků (1) a Tomáš Kočí (2,3,4)

Copyright © 2010 AGENAS TEAM, autoklub v AČR
Webdesign: CUBE visioin