shockcup

06.03.2018 - Soutěž pro čtenáře Javornického zpravodaje

AGENAS TEAM autoklub v AČR Javorník připravil pro čtenáře Javornického zpravodaje soutěž o vstupenky na 3. závod Mezinárodního mistrovství České republiky v truck trialu, VELKOU CENU MOHELNICE TRUCK TRIAL 2018, jednoho z nejvýznamnějších a nejprestistižnějších motoristických podniků v Olomouckém kraji (více informací k tomuto závodu naleznete zde).


Do soutěže má možnost přihlásit se každý čtenář Javornického zpravodaje. Stačí odstřihnout soutěžní kupón, vyplnit svoje jméno a příjmení a odpovědět na tři otázky a takto vyplněný soutěžní kupón odevzdat na podatelně městského úřadu v Javorníku. Soutěžní otázky a soutěžní kupon byly zveřejněny v březnovém čísle Javornického zpravodaje (č. 03/2018).

Původní termín pro odevzdání soutěžních kupónů, zveřejněný ve třetím čísle Javornického zpravodaje, byl prodloužený do úterý

10. dubna 2018 do 12:00 hodin

Ze soutěžních kupónů se správnými odpovědi budou vylosováni tři výherci. Každý výherce obdrží dvě volné vstupenky na 10. ročník závodu VELKÁ CENA MOHELNICE TRUCK TRIAL 2018, který se uskuteční 19. a 20. května 2018 v Mohelnických lomech u Křemačova. Pro pozorné čtenáře Javornického zpravodaje by správně odpovědět na tři otázky neměl být těžký úkol. Výherci soutěže budou zveřejněny v pátém čísle Javornického zpravodaje.

O jaký závod se jedná? A co je to truck trial? Odpověď na otázku co je to truck trial naleznete zde. A jaký je to závod ukáže následující video z loňského ročníku.


 

Copyright © 2010 AGENAS TEAM, autoklub v AČR
Webdesign: CUBE visioin