Agenas team

08.12.2018 - Byli jsme při tom - Krnov 2018

PŘEDVÁNOČNÍ SETKÁNÍ V KRNOVĚ 2018

sobota 8. prosince 2018, Krnov, roklina pod letištěm


Tak jako každý rok i letos se uskutečnilo předvánoční setkání "offrouďáků" v Krnově. 


Setkání v krnovské roklině uspořádal Off road club Krnov 4x4 pod vedením Jindřicha Hoschny.


Na krnovské předvánoční setkání přijeli i účastníci seriálu AGENAS CUP 2018 Mistrovství České republiky v off road tech trialu. Zleva Tomáš Janků, Jindřich Hoschna (pořadatel setkání a předseda krnovského off road klubu), Libor Sedláček, Jakub Sedláček, Aleš Svoboda, Alex Svoboda, Oldřich Janků a Zdeněk Kuchař (pořadatel setkání a člen krnovského off road klubu)
(více informací k seriálu AGENAS CUP naleznete zde)


Tradičně se v Krnově setkávají legendy offroadu. Nebylo tomu jinak ani letos. Zleva Josef Dostál, bývalý offroadový závodník, Jindřich Hoschna, offroadový matador a dlouholetý předseda krnovského klubu, Zdeněk Kuchař, dlouholetý offroadový závodník a člen krnovského klubu a Oldřich Janků ředitel seriálu AGENAS CUP MČR v off road tech trialu a předseda AGENAS TEAM autoklubu v AČR Javorník. 
(Předvánoční setkání v roce 2017 naleznete zde)


Členové krnovského autoklubu se pravidelně zúčastňovali offroadových závodů v Javorníku. V roce 2007 se závodu v Javorníku zúčastnilo celkem 47 posádek ! Ve třídě O1 startovalo 15 posádek, z toho 8 z Krnovského klubu. Zdeněk Kuchař s Jiřím Fraisem (#107) startovali ve třídě O1 a obsadili páté místo.
(více k závodu Javornický off road - Zálesí 2007 naleznete zde - pro pamětníky) 


Součástí setkání byl i letos rychlostní závod. Letos byl nejrychlejší Jiří Kobylka ml. (vlevo). Cenu pro vítěze předává Jindřich Hoschna. Na druhém místě skončil Jiří Kobylka st. a na třetím místě skončil Libor Sedláček.

... a sezóna 2018 je za námi.


 

Copyright © 2010 AGENAS TEAM, autoklub v AČR
Webdesign: CUBE visioin