shockcup


29.09.2018 - Průběžné výsledky po prvním závodním dnu - sobotě

Průběžné výsledky VELKÉ CENY MĚSTA JAVORNÍK 2018 po prvním závodním dnu - sobotě ...více

28.09.2019 - Přípravy závodu dnes vyvrcholily stavbou závodních sekcí

Přípravy závodu VELKÉ CENY MĚSTA JAVORNÍK 2018, 5. závodu seriálu AGENAS CUP 2018 Mistrovství České republiky v off road tech trialu, dnes vyvrcholily stavbou závodních sekcí. Takto to vypadalo ...více

27.09.2018 - Přípravy závodu vrcholí

VELKÁ CENA MĚSTA JAVORNÍK 2018, 5. závod seriálu AGENAS CUP 2018 Mistrovství České republiky v off road tech trialu, se blíží. Už za dva dny bude závod zahájen na náměstí v Javorníku. Náměstí, přestože není jeho revitalizace ještě dokončena, je připraveno na slavnostní zahájení závodu  ...více

26.09.2018 - Důležité upozornění pro účastníky a návštěvníky závodu v Javorníku

Závodiště v Horních Hošticích má svoje specifika. Není to žádný motokrosový areál. Je to přírodní závodiště. Konání závodu je tak podmíněno kladným vyjádřením odboru životního prostředí a k tomu je požadován souhlas vlastníků pozemků ke vstupu na pozemky, které jsou dotčeny závodem ...více

23.09.2018 - Byli jsme při tom...

OSLAVY 60. VÝROČÍ ZALOŽENÍ AMK MOHELNICE V AČR

V sobotu 22. září 2018 se v Mohelnických lomech u Křemačova uskutečnily oslavy 60. výročí založení Auto moto klubu Mohelnice v AČR a uspořádání prvních terenních závodů v motokrosu. Součástí oslav byl i závod seriálu AGENAS CUP 2018, Mistrovství České republiky v off road tech trialu, VELKÉ CENY AMK MOHELNICE 2018, který se uskutečnil 15. a 16.září 2018 v Mohelnických lomech (vice informací k tomuto závodu naleznete zde).
Spolupráce našeho autoklubu s autoklubem Mohelnice začala v roce 2004, kdy jsme společně se Zuzanou Boučkovou, pořádali EXTREM TRUCK TRIAL. Od roku 2009, kdy jsme do Mohelnice vrátili závod seriálu Mistrovství České republiky v truck trialu, pořádáme společně VELKOU CENU MOHELNICE TRUCK TRIAL (více informací k tomuto závodu naleznete zde). Od roku 2008 pořádá náš autoklub AGENAS TEAM autoklub v AČR ve spolupráci s AMK Mohelnice v AČR v Mohelnických lomech závody seriálu AGENAS CUP (Dříve BIG SHOCK! CUP) Mistrovství Česká republiky v off road tech trialu (více informací k tomuto seriálu naleznete zde).
 

Každý z pozvaných účastníků oslav obdžel pamětní medaili k 60. výročí vzniku AMK Mohelnice v AČR a publikaci "Fragmenty 60 let AMK Mohelnice", kteru připravil u příležotosti výročí Jan Hledík. V publikaci je popsána historie automoto klubu a jeho sportovní a organizační aktivity za 60 let jeho existence. 


Oslavy 60. výročí založení AMK Mohelnice v AČR zahájil jeho současný předseda Miroslav Stratil

Po slavnostním zahájení oslav následovaly projevy hostů a zástupců spolupracujících partnerů.
Potom následovalo ocenění členů automotoklubu za dlouholeté členství a dlouholetým partnerům a.spolupracovníkům automotoklubu předány pamětní listy.

V průběhu oslav bylo možné shlédnout výstavu fotodokomuntace, suvenýrů a sportovní motoristické techniky minulé i současné. Účastníci oslav se mohli svést po areálu Mohlenických lomů buď v závodním offroadovém voze nebo na sajdkáře.


Mezi suvenýry mohli účastníci oslav shlédnout čepice jednotlivých ročníků závodů v truck trialu
od roku 2004 do roku 2018


Na oslavě se potkali i lidé, kteří se podílí nebo podíleli na organizaci závodu VELKÉ CENY MOHELNICE TRUCK TRIAL. Z leva npor. Bc. Vítězslav Pechr, vedoucí oddělení PČR v Mohelnici, plk. Bc. Michal Harciník, vedoucí odboru PČR územního prcoviště v Šumperku, Oldřich Janků, předseda AGENAS TEAM autoklubu v AČR Javorník a sportovní ředitel VCM TT, František Pluskal, zástupce České pojišťovny a.s., Ing. Zdeněk Švec, bývalý náměstek hejtmena Olomouckého kraje a Miroslav Stratil, předseda AMK Mohelnice v AČR a organizační ředitel VCM TT


Přišel mezi ně i jeden ze zakládajících členů AMK Mohelnice a jeho nejstarší člen Arnošt Rulíšek (uprostřed), který letos oslavil 97 roků

Pan Arnošt Rulíšek si to v devadesátisedmi letech zkusil i na motorce. Společně s Vítězslavem Pechrem vytvořili sidecarcrossovou posádku a projeli se po motokrosové trati. 


Současný výbor AMK Mohelnice v AČR. Zleva Kamil Stratil, Oldřich Šnévajs, Alena Šnévajsová, Ludmila Moťková, Miroslav Stratil, Štefan Kulina, Jaroslav Indra, František Moťka, Miroslav Navrátil, Pavel Hýbl a Aleš Stratil.

Po oficíálním programu oslav 60. výročí založení AMK Mohelnice v AČR následovala volná zábava.

Děkujeme za pozvání a možnost účastnit se této významné a vydařené akce u příležitosti oslav 60. výročí založení
mohelnického automotoklubu.

 

21.09.2018 - Už za týden

Už za týden se uskuteční VELKÁ CENA MĚSTA JAVORNÍK 2018, 5. závod seriálu AGENAS CUP 2018, Mistrovství České republiky v off road tech trialu a 18. ročník závodu Off road trial Javorník. V Javorníku se offroadové závody jezdí již od roku 1998. Poprvé byl javornický závod zařazen do seriálu Mistrovství České republiky v roce 2010. Atmosféru tohoto závodu nám připomene následující video, jehož autorkou je Tereza Dondová. Více informaci k javornickému závodu v roce 2010 naleznete zde.


5. závod seriálu SHOCK CUP 2010 Javorník

A jak probíhal zatím poslední závod v Javorníku, VELKÁ CENA MĚSTA JAVORNÍK v roce 2017 si můžete prohlédnout na videu, jehož autoři jsou Nikol Jatiová a Michal Zajonc. Více informací k tomuto závodu nalezenete zde.


VELKÁ CENA MĚSTA JAVORNÍK 2017

Historii javornických závodů jsou věnovány samostatné stránky ...více
Více informací k letošnímu závodu VELKÉ CENĚ MĚSTA JAVORNÍK 2018 naleznete zde.


 

<< 1 2 3 4 5 ... 59 >>

Copyright © 2010 AGENAS TEAM, autoklub v AČR
Webdesign: CUBE visioin