shockcup




VELKÁ CENA MĚSTA MOHELNICE OFF ROAD 2014
7. a 8. června 2014

2. závod seriálu
BIG SHOCK! CUP 2014
Mistrovství České republiky v off road tech trialu

 

Výsledky našich posádek 

extra třída O1
poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo body tr. body
1 105 Müller Vladimír Kocina Roman Suzuki Samurai Škvorec 276 89
2 111 Malík Roman Malík Petr Suzuki Samurai Archlebov 242 428
3 110 Hudeček Miroslav Hudečková Irena Suzuki Vitara Horní Moštěnice 241 893
4 106 Sirotek Aleš Přibyl Jan Suzuki Samurai Škvorec 218 2 322
5 120 Svoboda Aleš Svobodová Lenka Suzuki Samurai Kelč 214 3 848
6 101 Konyarik Filip Zelenka Nikola Daihatsu AGT Javorník 198 5 107
7 104 Plaček Vladimír Platz Kamil Suzuki Samurai Sibřina 198 5 488


  
zleva: Tomáš Janků, Petr Lukeš, Vladimír Holan, Luďek Hladík, Lukáš Kvasnica, Pavel Kvasnica

extra třída O3
poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo body tr. body
1 377 Hladík Luděk Holan Vladimír Jeep Cherokee Neratovice 217 564
2 399 Janků Tomáš Lukeš Petr Jeep Cherokee AGT Javorník 205 1 076
3 305 Kvasnica Pavel Kvasnica Lukáš Nissan Terrano Brno 198 2 060
4 333 Podrazil Rostislav Charvát Zdeněk Jeep Cherokee Brno 196 1 276
5 315 Kvasnica Petr Sedlák David Nissan Terrano Rouchovany 194 1 594
6 307 Zvěřina Jiří Kovárník Luboš Jeep Cherokee Chrudim 190 1 829
7 388 Viazanička Peter Plhák Martin Toyota 4runner AGT Javorník 156 6 574


 
Průběžné výsledky
po druhém závodu

Legenda k průběžným výsledkům:
A - body za pořadí v jednotlivých závodech
B - pořadí v prvním závodu
C - body za pořadí v sekcích jednotlivých závodů
D - počet odjetých závodů

 

Extra třída O1 - rozvor od 1900 mm do 2299 mm
poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo A     B     C     D
1 105 Müller Vladimír Kocina Roman Suzuki Samurai Škvorec 40     1     616     2
2 111 Malík Roman Malík Petr Suzuki Samurai Archlebov 37     3     541     2
3 120 Svoboda Aleš Svobodová Lenka Suzuki Samurai Kelč 35     2     534     2
4 106 Sirotek Aleš Přibyl Jan Suzuki Samurai Škvorec 33     5     499     2
5 101 Konyarik Filip Zelenka Nikola Daihatsu AGT Javorník 32     4     485     2
6 104 Plaček Vladimír Platz Kamil Suzuki Samurai Sibřina 29     6     471     2
7 110 Hudeček Miroslav Hudečková Irena Suzuki Vitara Hor. Moštěnice 18     -     241     1
                               
Extra třída O3 - rozvor od 2550 mm
poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo místo A     B     C     D
1 377 Hladík Luděk Holan Vladimír Jeep Cherokee Neratovice 40     1     398     2
2 399 Janků Tomáš Lukeš Petr Jeep Cherokee AGT Javorník 38     2     372     2
3 315 Kvasnica Petr Sedlák David Nissan Terrano Rouchovany 33     4     347     2
4 305 Kvasnica Pavel Kvasnica Lukáš Nissan Terrano Brno 33     6     345     2
5 333 Podrazil Rostislav Charvát Zdeněk Jeep Cherokee Brno 33     5     344     2
6 388 Viazanička Peter Plhák Martin Toyota 4runner AGT Javorník 32     3     315     2
7 307 Zvěřina Jiří Kovárník Luboš Jeep Cherokee Chrudim 28     8     332     2
8 301 Velechovský Milan Světík Martin Jeep Cherokee Sadská 14     7     146     1
9 369 Kryštůfek Jaroslav Kryštůfek Jar. ml. Jeep Cherokee Beroun 12     9     117     1

 Více informací k druhému závodu naleznete zde

Jak se postupuje při stejném počtu bodů

je řešeno v článku 41 Pravidel - Hodnocení seriálu závodů

Seriál závodů je vypsán pouze pro kategorii extra tříd. Vítězem seriálu pro danou extra třídu se stává posádka s nejvyšším součtem bodů za pořadí v jednotlivých závodech. Při stejném počtu bodů bude pořadí určeno podle součtu bodů za pořadí v jednotlivých sekcích ze všech závodů (více bodů, lepší pořadí). Pokud by toto nevedlo k určení pořadí, bude pořadí určeno podle počtu lepších umístění v jednotlivých závodech (počet prvních míst, popřípadě druhých míst atd.). Pokud by ani toto nevedlo k určení pořadí, obsadí posádky se stejným počtem bodů stejné pořadí.

Copyright © 2010 AGENAS TEAM, autoklub v AČR
Webdesign: CUBE visioin