shockcup


AGENAS TEAM
autoklub v AČR Javorník


 

pořádané závody

JAVORNICKÝ OFF ROAD TRIAL

V Javorníku se offroadové závody jezdí od roku 1998, kdy se uskutečnil tzv. nultý ročník závodu Javornický off road – Zálesí. Závod uspořádali Ing Pavel Janda a Milan Jeřábek z Javorníku, kteří se tak stali zakladateli historie javornického závodu. Náš autoklub se podílel na organizaci tohoto závodu od roku 2000. Od roku 2009 je hlavním pořadatelem javornického závodu AGENAS TEAM autoklub v AČR Javorník. Celou historii tohoto závodu naleznete zde.

 

VELKÁ CENA MOHELNICE TRUCK TRIAL
závod seriálu mezinárodního Mistrovství České republiky v truck trialu

Závody trucků se konají v Mohelnických lomech u Křemačova pravidelně od roku 1999. Náš autoklub se na pořádání těchto závodů podílí od roku 2003. Od roku 2009 je mohelnický závod zařazen do seriálu závodů Mistrovství České republiky v truck trialu a závod se koná pod novým názvem VELKÁ CENA MOHELNICE TRUCK TRIAL.Více informací o tomto závodu naleznete zde.

AGENAS CUP
seriál Mistrovství České republiky v off road tech trialu

Seriál závodů v off road tech trialu jsme pořádali od roku 2008, kdy se uskutečnil první ročník tohoto seriálu. Do roku 2016 byl název seriálu podle hlavního partnera seriálu společnosti Al Namura, výrobce energetického nápoje BIG SHOCK!. Od roku 2017 nesl seriál název podle hlavního pořadatele AGENAS TEAM autoklubu v AČR Javorník. 56. závodem v Javorníku, v roce 2018, seriál AGENAS CUP Mistrovství České reubliky v off road tecj trialu skončil. Všechno o seriálu závodů Mistrovství České republiky v off road tech trialu se dozvíte na oficiálních stránkách seriálu - zde

 

OFF ROAD SETKÁNÍ MOHELNICE 2007

Off road setkání v Mohelnici jsme uspořádali společně s tehdejším internetovým diskusním fórem 4x4 názory a ve spolupráci s AMK Mohelnice v AČR. Podnět k uspořádání tohoto setkání vyvolala velká účast příznivců offroadů na závodu EXTREM TRUCK TRIAL v Mohelnici v roce 2007 a jejich touha svést se v Mohelnických lomech. Více informací k tomuto setkání naleznete zde.

 

EXTREM TRUCK TRIAL

Závody EXTREM TRUCK TRIAL se v Mohelnici konaly v letech 2003 až 2008. Hlavním pořadatelem těchto závodů byla Zuzana Boučková ve spolupráci s AMK Mohelnice v AČR a naším autoklubem. Více informací naleznete zde.

Copyright © 2010 AGENAS TEAM, autoklub v AČR
Webdesign: CUBE visioin